Näitan kõiki 4 tulemust

 • Ekstra neitsioliiviõli 250ml, 500ml, 1l, 3l, 5l

  5.0050.00

  Koroneiki oliividest auhinnatud oliiviõli millel on täidlane ja puuviljane järelmaitse ning värske rohu lõhn. Tuntav oliivile omane kerge mõrkjasus. Need omadused teevad sellest köögis asendamatu toote.

  Hea õli värskete salatite maitsestamiseks ning praadimiseks ja küpsetistes kasutamiseks. Suitsemispunkt on kuni 200kraadi.

  Koostis: Extra virgin oliiviõli 100%

 • Premium 0,2

  Premium 0,2 ekstra neitsioliiviõli 250ml, 500ml

  6.0010.00

  Eriti mahedamaitseline kuid oliiviõlile omane tuntav lõhn, tekstuur ning järelmaitse. Kõrge antioksüdantide hulk ning valdavalt monoküllastumata rasvhapped teevad oliiviõlist suurepärase tervisetoote.

  Happesus “0,2” annab märku headest kasvutingimustest, hoolega valitud korjeajast ja väga oskuslikust käitlemisest oliiviõlitootmisel, hoides vabade rasvhapete hulka eriti madalal tasemel.

  Koostis: Extra virgin oliiviõli 100%

  Päritolu: Kreeta saar

 • Kinkepakk “Gurmee”

  23.00

  Kinkepakk “Gurmee” sisaldab suurepäras mahe esimese külmpressi oliiviõli, mahe palsamiäädikat kaarobisiirupiga ja erilist Kreeta saare kaarobi mett.

  Kaarob on naturaalne magustaja ja sisaldab rohkelt erinevaid mineraale ja vitamiine ning valku ja kiudaineid mis teeb selle tooted veresuhkrut tasakaalustavaks, kolesterooli alandavaks ja seedimist parandavaks.

  Kingitus gurmaanidele ja neile kes armastavad kokata!

 • Sõbrale

  Kinkepakk “Sõbrale”

  22.00

  Kinkepakk “Sõbrale” sisaldab mahedamaitselist suurepärast esimese külmpressi oliiviõli Premium 0,2, kaarobi ja mandlitega energiabatoone ning erilist Kreeta saare kaarobimett.

  Kaarob on naturaalne magustaja ja sisaldab rohkelt erinevaid mineraale ja vitamiine ning valku ja kiudaineid, mis teeb selle tooted veresuhkrut tasakaalustavaks, kolesterooli alandavaks ja seedimist parandavaks.

  Kingitus kogu perele!

End of content

End of content