Näitan kõiki 4 tulemust

 • Kinkepakk “Tee ise kingitus!”

  2.00

  Tee ise kingitus just nendest toodetest mida ise soovid.

  Kinkekarp koos sisu, paela ja pakkimisega on selle tootena sul siis juba olemas. Lisa kingipakki tooted oma meelejärgi. Pane ostukorvi “Tee ise kingitus”  toode ja lisa siis veel omale sobivad tooted. Kui soovid midagi lisaks mis kingipakki panna ei plaani kuid tellimusse soovid lisada siis anna meile e-poe kassas märkuste lahtrisse teada millised tooted kingipakki paneme.

  Galeriis on näidisena mõned näited mida ja kuidas “tee ise kingitus” karpi mahutada saaks.

 • Kinkepakk “Gurmee”

  23.00

  Kinkepakk “Gurmee” sisaldab suurepäras mahe esimese külmpressi oliiviõli, mahe palsamiäädikat kaarobisiirupiga ja erilist Kreeta saare kaarobi mett.

  Kaarob on naturaalne magustaja ja sisaldab rohkelt erinevaid mineraale ja vitamiine ning valku ja kiudaineid mis teeb selle tooted veresuhkrut tasakaalustavaks, kolesterooli alandavaks ja seedimist parandavaks.

  Kingitus gurmaanidele ja neile kes armastavad kokata!

 • maiused

  Kinkepakk “Maiused”

  18.00

  Kinkekomplekt “Maiused” sisaldab parajalt magusat suhkruvaba kaarobišokolaadi, erilise maitsega Kreeta saare kaarobimett ja omapärast šokolaadikreemi saiale või pannkoogile määrimiseks või niisama maiustamiseks.

  Kaarob on naturaalne magustaja ja sisaldab rohkelt erinevaid mineraale ja vitamiine. Kaarob sisaldab valku ja kiudaineid mis teeb selle tooted veresuhkrut tasakaalustavaks, kolesterooli alandavaks ja seedimist parandavaks.

  Kingitus maitsemeeltele ja tervisele!

 • Sõbrale

  Kinkepakk “Sõbrale”

  22.00

  Kinkepakk “Sõbrale” sisaldab mahedamaitselist suurepärast esimese külmpressi oliiviõli Premium 0,2, kaarobi ja mandlitega energiabatoone ning erilist Kreeta saare kaarobimett.

  Kaarob on naturaalne magustaja ja sisaldab rohkelt erinevaid mineraale ja vitamiine ning valku ja kiudaineid, mis teeb selle tooted veresuhkrut tasakaalustavaks, kolesterooli alandavaks ja seedimist parandavaks.

  Kingitus kogu perele!